PSMN2R6-80YSFX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN2R6-80YSFXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN2R6-80YSFXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN2R6-80YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN2R6-80YSFX
תיאור
PSMN2R6-80YSF/SOT1023/4 LEADS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 80 V A‏231‏ (Ta‏) 294W (Ta) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
127 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
8191 pF @ 40 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
294W (Ta)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V