PSMN2R7-30BL,118 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
onsemi
STMicroelectronics
תעלת N 30 V 100A (Tc) 170W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎