PSMN4R1-60YLX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN4R1-60YLXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN4R1-60YLXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN4R1-60YLXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN4R1-60YLX
תיאור
MOSFET N-CH 60V 100A LFPAK56
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 60 V 100A (Tc) 238W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.1‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
103 nC @ 10 V
סדרה
Vgs (מקס')
±20V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7853 pF @ 25 V
סטטוס החלק
פעיל
פיזור הספק (מקס')
238W (Tc)
סוג FET
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
60 V
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז‏ / תיבה
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
5V, 10V