PSMN4R5-40BS,118
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7120-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7120-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7120-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN4R5-40BS,118
תיאור
MOSFET N-CH 40V 100A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 100A (Tc) 148W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
42.3 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
2683 pF @ 20 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
148W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V