PSMN5R0-80PS,127 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 1,054
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 1,022
גיליון נתונים
onsemi
קיים במלאי: 459
Infineon Technologies
קיים במלאי: 892
Infineon Technologies
STMicroelectronics
קיים במלאי: 923
תעלת N 80 V 100A (Tc) 270W (Tc) חור מעבר ‎TO-220AB‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PSMN5R0-80PS,127
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4263-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN5R0-80PS,127
תיאור
MOSFET N-CH 80V 100A TO220AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
101 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6793 pF @ 12 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
270W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V