PSMN5R5-100YSFX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN5R5-100YSFXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN5R5-100YSFXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN5R5-100YSFXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN5R5-100YSFX
תיאור
PSMN5R5-100YSF/SOT669/LFPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 115A (Tc) 238W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
95 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
6238 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
238W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
7V, 10V