PSMN5R6-100BS,118
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-7125-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-7125-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-7125-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN5R6-100BS,118
תיאור
MOSFET N-CH 100V 100A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 100A (Tc) 306W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PSMN5R6-100BS,118 דגמים
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
141 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
8061 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
306W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V