PSMN5R8-40YS,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4634-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-4634-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-4634-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN5R8-40YS,115
תיאור
MOSFET N-CH 40V 90A LFPAK56
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 90A (Tc) 89W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
28.8 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1703 pF @ 20 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
89W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V