PSMN6R0-30YLDX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1817-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1817-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1817-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN6R0-30YLDX
תיאור
MOSFET N-CH 30V 66A LFPAK56
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 66A (Tc) 47W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
13.7 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
832 pF @ 15 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
47W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V