PSMN6R8-40HSX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMN6R8-40HSXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMN6R8-40HSXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMN6R8-40HSXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN6R8-40HSX
תיאור
MOSFET 2N-CH 40V 40A LFPAK56D
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
MOSFET‏ - מערכים 40V 40A (Ta) 64W (Ta) הרכבה משטחית LFPAK56D
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
Nexperia USA Inc.
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
28.9nC ב-10V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1947pF ב-25V
סטטוס החלק
פעיל
הספק - מקס'
64W (Ta)
טכנולוגיה
MOSFET (תחמוצת מתכת)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
תצורה
2 תעלות N (כפול)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40V
מארז‏ / תיבה
SOT-1205, 8-LFPAK56
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
40A (Ta)