PSMN7R6-100BSEJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-1104-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-1104-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-1104-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN7R6-100BSEJ
תיאור
MOSFET N-CH 100V 75A D2PAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 100 V 75A (Tj) 296W (Tc) הרכבה משטחית ‎D2PAK‎
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
128 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
7110 pF @ 50 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
296W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎D2PAK‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V