PSMN8R0-40PS,127 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 199
גיליון נתונים
דומים
onsemi
קיים במלאי: 2,177
גיליון נתונים
Infineon Technologies
קיים במלאי: 634
Infineon Technologies
קיים במלאי: 516
קיים במלאי: 2,565
קיים במלאי: 753
קיים במלאי: 497
קיים במלאי: 69
STMicroelectronics
קיים במלאי: 270
STMicroelectronics
Taiwan Semiconductor Corporation
תעלת N 40 V 77A (Tc) 86W (Tc) חור מעבר ‎TO-220AB‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PSMN8R0-40PS,127
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4262-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMN8R0-40PS,127
תיאור
MOSFET N-CH 40V 77A TO220AB
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
21 nC @ 10 V
אריזה
צינור
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1262 pF @ 12 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
86W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
‎TO-220AB‎
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V