PSMNR55-40SSHJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMNR55-40SSHJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMNR55-40SSHJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMNR55-40SSHJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMNR55-40SSHJ
תיאור
PSMNR55-40SSH/SOT1235/LFPAK88
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 40 V 500A (Tc) 375W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK88 (SOT1235)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PSMNR55-40SSHJ דגמים
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏3.6‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
267 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
21162 pF @ 25 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
375W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
40 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK88 (SOT1235)
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V