PSMNR82-30YLEX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMNR82-30YLEXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMNR82-30YLEXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMNR82-30YLEXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMNR82-30YLEX
תיאור
PSMNR82-30YLE/SOT669/LFPAK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 26
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 330A (Tc) 268W (Tc) הרכבה משטחית LFPAK56, Power-SO8
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-mA‏2‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
149 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
10131 pF @ 15 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
268W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
LFPAK56, Power-SO8
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
7V, 10V