PSMNR90-80ASFJ | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PSMNR90-80ASF/SOT8000A/CCPAK12 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 80 V A505 (Tc) kW1.55 (Tc) הרכבה משטחית 1212CCPAK |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | Vgs(th) (מקס') @ Id V4 ב-mA1 |
יצרן | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 463 nC @ 10 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | Vgs (מקס') ±20V |
סטטוס החלק פעיל | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 32115 pF @ 40 V |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') kW1.55 (Tc) |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 175°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 80 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C | מארז ההתקן של הספק 1212CCPAK |
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ') 10V | מארז / תיבה |