PSMNR90-80CSFJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PSMNR90-80CSFJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PSMNR90-80CSFJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PSMNR90-80CSFJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PSMNR90-80CSFJ
תיאור
PSMNR90-80CSF/SOT8005A/CCPAK12
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 80 V A505‏ (Tc‏) kW‏1.55‏ (Tc‏) הרכבה משטחית i‏1212‏CCPAK‏
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏4‏ ב-mA‏1‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
463 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
32115 pF @ 40 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
kW‏1.55‏ (Tc‏)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
80 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
מארז ההתקן של הספק
i‏1212‏CCPAK‏
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
10V