PTVS14VS1UR,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-5320-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-5320-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-5320-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS14VS1UR,115
תיאור
TVS DIODE 14VWM 23.2VC SOD123W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
23.2V מלחץ17.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123W
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTVS14VS1UR,115 דגמים
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
14V
מארז‏ / תיבה
SOD-123W
מתח - פריצה (מינ')
15.6V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
23.2V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
17.2A