PTVS28VZ1UPCZ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PTVS28VZ1UPCZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PTVS28VZ1UPCZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PTVS28VZ1UPCZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS28VZ1UPCZ
תיאור
PTVS28VZ1UPC/SOD1610/DFN1610-2
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
V‏45.5‏ (טיפוסי) מלחץ30A (8/20µs) Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DFN1610-2
קטגוריה
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
30A (8/20µs)
קיבוליות @ תדר
190pF ב-1MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
ערוצים חד-כיווניים
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
28V (מקס')
מארז‏ / תיבה
2-UDFN
מתח - פריצה (מינ')
30V