PTVS30VP1UP,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4437-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-4437-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-4437-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS30VP1UP,115
תיאור
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD1285
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48.4V מלחץ12.4A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-128/CFP5
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
600W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
30V
מארז‏ / תיבה
SOD-128
מתח - פריצה (מינ')
33.3V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
48.4V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
12.4A