PTVS3V3P1UP,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-4343-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-4343-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-4343-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS3V3P1UP,115
תיאור
TVS DIODE 3.3VWM 8V SOD128/CFP5
תיאור מפורט
8V מלחץ75A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-128/CFP5
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
600W
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
3.3V
מארז‏ / תיבה
SOD-128
מתח - פריצה (מינ')
5.2V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
8V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
75A