PTVS3V3S1UR,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 3.3VWM 8VC SOD123W |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 8V מלחץ43.8A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123W |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 350W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TA) |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
סוג זנר (Zener) | הרשאה AEC-Q101 |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 3.3V | מארז / תיבה SOD-123W |
מתח - פריצה (מינ') 5.2V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 8V | מספר מוצר בסיס |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 43.8A |