PTVS64VS1UR,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-5880-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-5880-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-5880-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTVS64VS1UR,115
תיאור
TVS DIODE 64VWM 103VC SOD123W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
103V מלחץ3.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123W
קטגוריה
הספק - מתקף שיא
400W
יצרן
הגנת קווי כוח
לא
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
סוג
זנר (Zener)
הרשאה
AEC-Q101
ערוצים חד-כיווניים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי)
64V
מארז‏ / תיבה
SOD-123W
מתח - פריצה (מינ')
71.1V
מארז ההתקן של הספק
מתח - הידוק (מקס') ב-  Ipp
103V
מספר מוצר בסיס
זרם - דופק שיא (‎10/1000 µs)
3.9A