PTVS64VS1UTR,115 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 64VWM 103VC SOD123W |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 16 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 103V מלחץ3.9A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית SOD-123W |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | הספק - מתקף שיא 400W |
יצרן | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 185°C (TA) |
סטטוס החלק פעיל | דירוג לרכב |
סוג זנר (Zener) | הרשאה AEC-Q101 |
ערוצים חד-כיווניים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 64V | מארז / תיבה SOD-123W |
מתח - פריצה (מינ') 71.1V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 103V | מספר מוצר בסיס |
זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 3.9A |