PXN012-100QLJ אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 9,140
גיליון נתונים
תעלת N 100 V 50A (Tc) 58W הרכבה משטחית MLPAK33
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8-Power VDFN
PXN012-100QLJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PXN012-100QLJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PXN012-100QLJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PXN012-100QLJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PXN012-100QLJ
תיאור
N-CHANNEL 100 V, 12 MOHM, LOGIC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C
יצרן
מתח דחיפה (Rds On מקס', Rds On מינ')
4.5V, 10V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
27 nC @ 10 V
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
פיזור הספק (מקס')
58W
סוג FET
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טכנולוגיה
מארז ההתקן של הספק
MLPAK33
מתח מרזב-למקור (Vdss)
100 V