PXN017-30QLJ אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 9,857
גיליון נתונים
תעלת N 30 V 7.9A (Ta), 20A (Tc) 1.7W (Ta), 10.9W (Tc) הרכבה משטחית MLPAK33
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8-Power VDFN
PXN017-30QLJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PXN017-30QLJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PXN017-30QLJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PXN017-30QLJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PXN017-30QLJ
תיאור
PXN017-30QL/SOT8002/MLPAK33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏17.4‏, A‏7.9‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
7.7 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
350 pF @ 15 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.7W (Ta), 10.9W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C