PXN5R4-30QLJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PXN5R4-30QLJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PXN5R4-30QLJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PXN5R4-30QLJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PXN5R4-30QLJ
תיאור
PXN5R4-30QL/SOT8002/MLPAK33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 30 V 14A (Ta), 66A (Tc) 1.8W (Ta), 39W (Tc) הרכבה משטחית MLPAK33
קטגוריה
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.5‏ ב-µA‏250‏
יצרן
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
36.3 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
1600 pF @ 15 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.8W (Ta), 39W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C