PXN7R7-25QLJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PXN7R7-25QLJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PXN7R7-25QLJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PXN7R7-25QLJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PXN7R7-25QLJ
תיאור
PXN7R7-25QL/SOT8002/MLPAK33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
תעלת N 25 V 11.8A (Ta), 32A (Tc) 1.7W (Ta), 12.5W (Tc) הרכבה משטחית MLPAK33
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏7.7‏, A‏11.8‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
16.6 nC @ 10 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
Vgs (מקס')
±20V
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
770 pF @ 12.5 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.7W (Ta), 12.5W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
25 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C