PXN8R3-30QLJ | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | PXN8R3-30QL/SOT8002/MLPAK33 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | תעלת N 30 V 11.4A (Ta), 31A (Tc) 1.7W (Ta), 12.5W (Tc) הרכבה משטחית MLPAK33 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PXN8R3-30QLJ דגמים |
קטגוריה | Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs mOhm8.3, A11.4, V10 |
יצרן | Vgs(th) (מקס') @ Id V2.2 ב-µA250 |
סדרה | מטען שער (Qg) (מקס') ב- Vgs 15.9 nC @ 10 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | Vgs (מקס') ±20V |
סטטוס החלק ההפצה הופסקה אצל DigiKey | קיבוליות כניסה (Ciss) (מקס') ב- Vds 760 pF @ 15 V |
סוג FET | פיזור הספק (מקס') 1.7W (Ta), 12.5W (Tc) |
טכנולוגיה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
מתח מרזב-למקור (Vdss) 30 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |