PXN8R3-30QLJ אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 2,722
גיליון נתונים
דומים
Texas Instruments
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Taiwan Semiconductor Corporation
תעלת N 30 V 11.4A (Ta), 31A (Tc) 1.7W (Ta), 12.5W (Tc) הרכבה משטחית MLPAK33
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8-Power VDFN
PXN8R3-30QLJ
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PXN8R3-30QLJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PXN8R3-30QLJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PXN8R3-30QLJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PXN8R3-30QLJ
תיאור
PXN8R3-30QL/SOT8002/MLPAK33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
PXN8R3-30QLJ דגמים
קטגוריה
Rds מצב מופעל (מקס') @ Id, Vgs
mOhm‏8.3‏, A‏11.4‏, V‏10‏
יצרן
Vgs(th)‎‏ (מקס') @ Id
V‏2.2‏ ב-µA‏250‏
סדרה
מטען שער (Qg)‏ (מקס') ב- Vgs
15.9 nC @ 10 V
Vgs (מקס')
±20V
קיבוליות כניסה (Ciss‏) (מקס') ב- Vds
760 pF @ 15 V
סוג FET
פיזור הספק (מקס')
1.7W (Ta), 12.5W (Tc)
טכנולוגיה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
מתח מרזב-למקור (Vdss)
30 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
זרם - מרזב רצוף (Id) ב- 25°C