PZU15BA-QX זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 3,355
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 14.68 V 320 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD15VL1BA,115
PZU15BA-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PZU15BA-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PZU15BA-QX
תיאור
DIODE ZENER 14.68V 320MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 µA @ 11 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
הספק - מקס'
320 mW
מארז‏ / תיבה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms