PZU6.2B2A,115
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-PZU6.2B2A,115TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-PZU6.2B2A,115CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-PZU6.2B2A,115DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PZU6.2B2A,115
תיאור
DIODE ZENER 6.2V 320MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 6.2 V 320 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
500 nA @ 3 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
320 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
30 Ohms