RB520S30-QX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-RB520S30-QXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RB520S30-QX
תיאור
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 30 V 200mA הרכבה משטחית SOD-523
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 10 V
יצרן
קיבוליות @ Vr‏, F
20pF ב-1V, 1MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
דירוג
לרכב
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
הרשאה
AEC-Q101
טכנולוגיה
סוג ההרכבה
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
30 V
מארז‏ / תיבה
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
200mA
מארז ההתקן של הספק
SOD-523
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
600 mV @ 200 mA
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C
מהירות
אות חלש עד זרם Io ‎200mA‎, כל מהירות