SZMM3Z13VT1GX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-SZMM3Z13VT1GXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-SZMM3Z13VT1GXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-SZMM3Z13VT1GXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM3Z13VT1GX
תיאור
DIODE ZENER 13V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 13 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 10 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
דירוג
לרכב
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
הרשאה
AEC-Q101
טולרנס
±5%
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
הספק - מקס'
300 mW
מארז‏ / תיבה
עכבה (מקס') (Zzt)
10 Ohms