SZMM3Z16VT1GX אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
onsemi
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 3,000
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 16 V 300 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PESD15VL1BA,115
SZMM3Z16VT1GX
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-SZMM3Z16VT1GXTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-SZMM3Z16VT1GXCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-SZMM3Z16VT1GXDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM3Z16VT1GX
תיאור
DIODE ZENER 16V 300MW SOD323
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SZMM3Z16VT1GX דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±5%
הספק - מקס'
300 mW
מארז‏ / תיבה
עכבה (מקס') (Zzt)
20 Ohms