SZMM5Z15VT5GF אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
דומים
Taiwan Semiconductor Corporation
קיים במלאי: 8,147
גיליון נתונים
דומים
Diotec Semiconductor
קיים במלאי: 3,365
גיליון נתונים
דיודות - זנר (Zener) 15 V 300 mW ±2% הרכבה משטחית SOD-523
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SZMM5Z15VT5GF
מק"ט מוצר של DigiKey
1727-SZMM5Z15VT5GFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1727-SZMM5Z15VT5GFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1727-SZMM5Z15VT5GFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM5Z15VT5GF
תיאור
DIODE ZENER 15V 300MW SOD523
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 10.5 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.1 V @ 100 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
150°C (TJ)
טולרנס
±2%
הספק - מקס'
300 mW
מארז‏ / תיבה
עכבה (מקס') (Zzt)
15 Ohms