BZT52C18
מק"ט מוצר של DigiKey
3372-BZT52C18TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C18
תיאור
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 18 V 500 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 13 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
500 mW