BZT52C33S
מק"ט מוצר של DigiKey
3372-BZT52C33STR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52C33S
תיאור
DIODE ZENER 33V 200MW SOD323
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 33 V 200 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-323
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
80 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 25 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-323
הספק - מקס'
200 mW