GYF1J330MCQ1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
GYF1J330MCQ1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
GYF1J330MCQ1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
GYF1J330MCQ1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
GYF1J330MCQ1GS
תיאור
63V 33F HYBRID POLYMER CHIP CHIP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 80mOhm 4000 שעות ב-125°C
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C
יצרן
Nichicon
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
לרכב
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.1 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80mOhm