LGG2W271MELC25
מק"ט מוצר של DigiKey
493-8228-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LGG2W271MELC25
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
270 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LGG2W271MELC25 דגמים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר נמוך
1.05 A @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C