LGG2W271MELZ50
מק"ט מוצר של DigiKey
493-7981-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LGG2W271MELZ50
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP TH
תיאור מפורט
270 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
LGG2W271MELZ50 דגמים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
1.05 A @ 120 Hz
גודל / מידה
קוטר 0.866‏ אינץ' (22.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C