LGL2W271MELB30
מק"ט מוצר של DigiKey
493-7509-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LGL2W271MELB30
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP TH
תיאור מפורט
270 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
LGL2W271MELB30 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
930 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.3299 A @ 50 kHz
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.181‏ אינץ' (30.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C