LGW2G271MELZ50
מק"ט מוצר של DigiKey
493-8551-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LGW2G271MELZ50
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
270 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LGW2G271MELZ50 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.68 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.4024 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.866‏ אינץ' (22.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
400 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C