LGW2W271MELC30
מק"ט מוצר של DigiKey
493-8572-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LGW2W271MELC30
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP TH
תיאור מפורט
270 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
LGW2W271MELC30 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.9 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.717 A @ 50 kHz
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C