LHT2W391MELC40
מק"ט מוצר של DigiKey
LHT2W391MELC40-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LHT2W391MELC40
תיאור
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
390 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-125°C
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.7 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.431 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 1.378‏ אינץ' (35.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-125°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C