LQSW6271MELA40
מק"ט מוצר של DigiKey
493-7629-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LQSW6271MELA40
תיאור
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 28
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
270 µF 420 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 3000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LQSW6271MELA40 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.25 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
1.7875 A @ 50 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.984‏ אינץ' (25.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
420 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C