PCH1K120MCL1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
PCH1K120MCL1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-PCH1K120MCL1GSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-PCH1K120MCL1GSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PCH1K120MCL1GS
תיאור
CAP ALUM POLY 12UF 20% 80V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 µF 80 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 50mOhm 2000 שעות ב-135°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
יצרן
Nichicon
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
40 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
800 mA @ 100 kHz
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
12 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
80 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-135°C