PCH1V680MCL1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
PCH1V680MCL1GS-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PCH1V680MCL1GS
תיאור
CAP ALUM POLY 68UF 20% 35V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
68 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 44mOhm 4000 שעות ב-135°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
יצרן
Nichicon
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
40 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
800 mA @ 100 kHz
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
68 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.291‏ אינץ' (7.40‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
44mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-135°C