PCR1J101MCL1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-13783-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-13783-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-13783-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PCR1J101MCL1GS
תיאור
CAP ALUM POLY 100UF 20% 63V SMD
תיאור מפורט
100 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 24mOhm 4000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
PCR1J101MCL1GS דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר גבוה
3 A @ 100 kHz
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.500‏ אינץ' (12.70‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
24mOhm