PCV1E330MCL1GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-4376-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-4376-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-4376-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PCV1E330MCL1GS
תיאור
CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
33 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 60mOhm 3000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PCV1E330MCL1GS דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
יצרן
Nichicon
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
שימוש כללי
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1 A @ 100 kHz
סוג
פולימר
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60mOhm