PCV1E470MCL2GS
מק"ט מוצר של DigiKey
493-4538-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
493-4538-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
493-4538-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PCV1E470MCL2GS
תיאור
CAP ALUM POLY 47UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
47 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 49mOhm 3000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
PCV1E470MCL2GS דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
3000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר גבוה
1.3 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
47 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
49mOhm